Продукція > VISHAY DALE > CP000533R00KB14
CP000533R00KB14
CP000533R00KB14 Vishay Dale
cp.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 33 OHM 5W 10% AXIAL
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 33ohms 10% Non Standard.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP000533R00KB14 CP000533R00KB14 Виробник : Vishay / Dale cp-109226.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 33ohms 10% Non Standard