CP1054033H
CP1054033H Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp105h.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.3 MM, 10.5
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Operating Temperature: 100°C
Height: 3.30mm
Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C
Qmax @ Th: 148.0W @ 27°C
Current - Max: 10.5 A
Voltage - Max: 24.1 V
Resistance: 1.83 Ohms
Number of Stages: 1
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PELTIER, 40 X 40 X 3.3 MM, 10.5, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Operating Temperature: 100°C, Height: 3.30mm, Delta Tmax @ Th: 68°C @ 27°C, Qmax @ Th: 148.0W @ 27°C, Current - Max: 10.5 A, Voltage - Max: 24.1 V, Resistance: 1.83 Ohms, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP1054033H CP1054033H Виробник : Same Sky cp105h-3509427.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 40 x 40 x 3.3 mm, 10.5 A, wire leads, arcTEC
на замовлення 92 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
CP1054033H CP1054033H Виробник : SAME SKY cp105h.pdf Thermoelectric Module 10.5A
товару немає в наявності