CP106283-268
CP106283-268 CUI Devices
cp10_m-2306795.pdf
Виробник: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 6.2 x 8.3 x 2.68 mm, 1 A, wire leads
на замовлення 55 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PELTIER, 6.2 X 8.3 X 2.68 MM, 1, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Non-Sealed, Size / Dimension: Rectangular - 6.20mm L x 8.30mm W, Operating Temperature: 150°C, Height: 2.68mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 1.3W @ 27°C, Current - Max: 1 A, Voltage - Max: 2.1 V, Resistance: 1.57 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP106283-268 CP106283-268 Виробник : CUI Devices cp10-m.pdf Description: PELTIER, 6.2 X 8.3 X 2.68 MM, 1
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Non-Sealed
Size / Dimension: Rectangular - 6.20mm L x 8.30mm W
Operating Temperature: 150°C
Height: 2.68mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 1.3W @ 27°C
Current - Max: 1 A
Voltage - Max: 2.1 V
Resistance: 1.57 Ohms