CP115559405
CP115559405 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cp110.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: PELTIER, 55 X 59 X 4.05, 11 A, W
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Rectangular - 59.00mm L x 55.00mm W
Height: 4.05mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 154.0W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 11 A
Voltage - Max: 24.6 V
Resistance: 1.66 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: PELTIER, 55 X 59 X 4.05, 11 A, W, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Rectangular - 59.00mm L x 55.00mm W, Height: 4.05mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 154.0W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 11 A, Voltage - Max: 24.6 V, Resistance: 1.66 Ohms, Number of Stages: 1.
Інші пропозиції CP115559405
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP115559405 CP115559405 Виробник : Same Sky cp110.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 55 x 59 x 4.05, 11 A, wire leads, arcTEC