Продукція > KYOCERA AVX > CP1206A28G0ANTR
CP1206A28G0ANTR
CP1206A28G0ANTR KYOCERA AVX
Kyocera_5-11-2023_CP1206A28G0ANTR Datasheet.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Signal Conditioning 26.5-29.5MHz 50ohm 1 206
на замовлення 2997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 28GHZ HIGH DIRECTIVITY COUPLER,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad, Frequency: 26.5GHz ~ 29.5GHz, Insertion Loss: -0.55dB, Applications: General Purpose, Coupling Factor: -18.5 ± 1dB, Coupler Type: Standard, Isolation: -30dB, Return Loss: -12dB, Supplier Device Package: 1206.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP1206A28G0ANTR Виробник : KYOCERA AVX CP1206A28G0ANTR.pdf Description: 28GHZ HIGH DIRECTIVITY COUPLER,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
Frequency: 26.5GHz ~ 29.5GHz
Insertion Loss: -0.55dB
Applications: General Purpose
Coupling Factor: -18.5 ± 1dB
Coupler Type: Standard
Isolation: -30dB
Return Loss: -12dB
Supplier Device Package: 1206
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Frequency: 26.5GHz ~ 29.5GHz