Продукція > 3M > CP2-SA110-1-KR
CP2-SA110-1-KR
CP2-SA110-1-KR 3M
1327004106421361mediawebservermwsidsssssufsevtszxtunxtbmx_uevuqevtsevtsevtsesssss.pdf
Виробник: 3M
Conn Hard Metric F 110 POS 2mm Press Fit RA Thru-Hole Box
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 110, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: CompactPCI, Connector Style: A 22, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active.
Інші пропозиції CP2-SA110-1-KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP2-SA110-1-KR CP2-SA110-1-KR Виробник : 3M 1327004106421361mediawebservermwsidsssssufsevtszxtunxtbmx_uevuqevtsevtsevtsesssss.pdf Conn Hard Metric F 110 POS 2mm Press Fit RA Thru-Hole Box
на замовлення 23 шт:
CP2-SA110-1-KR CP2-SA110-1-KR Виробник : 3M 3mtm-cp2-press-fit-socket-ts2266.pdf Description: CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 110
Pitch: 0.079" (2.00mm)