CP2-SA110-G1-KR
CP2-SA110-G1-KR 3M Electronic Solutions Division
PS0083.pdf
Виробник: 3M Electronic Solutions Division
Hard Metric Connectors 110P PRESS-FIT SOCKT RIGHT ANGLE TYPE AB
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 110, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 5, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Usage: CompactPCI, Connector Style: A 22, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP2-SA110-G1-KR CP2-SA110-G1-KR Виробник : 3M 3mtm-cp2-press-fit-socket-ts2266.pdf Description: CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Number of Positions: 110
Pitch: 0.079" (2.00mm)