CP20.245-R2
CP20.245-R2 PULS, LP
2894
Виробник: PULS, LP
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Packaging: Box
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, ITE (Commercial), Laboratory
Input Type: AC or DC
Approval Agency: CB, CE, cULus
Efficiency: 95.2%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: ATEX; IECEx; 60950-1; 61010-1; 62368-1
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
DC Voltage - Input (Min): 88V
DC Voltage - Input (Max): 180V
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W, Packaging: Box, Power (Watts): 480W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 1.89" W x 4.88" H (127.0mm x 48.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, ITE (Commercial), Laboratory, Input Type: AC or DC, Approval Agency: CB, CE, cULus, Efficiency: 95.2%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: ATEX; IECEx; 60950-1; 61010-1; 62368-1, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, DC Voltage - Input (Min): 88V, DC Voltage - Input (Max): 180V.