CP2000AC54TEZ
CP2000AC54TEZ OmniOn Power™
CP2000AC54TEZ?TNR=Data%20Sheets%7CCP2000AC54TEZ%7CPDF
Виробник: OmniOn Power™
Description: AC/DC CONVERTER 54V 2000W
Packaging: Box
Power (Watts): 2000W
Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm)
Mounting Type: Rack Mount
Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC
Type: Front End
Operating Temperature: -10°C ~ 75°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE
Efficiency: 95%
Voltage - Output 1: 54V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 37 A
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 54V 2000W, Packaging: Box, Power (Watts): 2000W, Features: Adjustable Output, Hot Swappable, I2C Interface, Load Sharing, PFC, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.8mm x 101.6mm x 41.4mm), Mounting Type: Rack Mount, Voltage - Input: 90 ~ 140 VAC, 185 ~ 300 VAC, Type: Front End, Operating Temperature: -10°C ~ 75°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, Efficiency: 95%, Voltage - Output 1: 54V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 37 A.
Інші пропозиції CP2000AC54TEZ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP2000AC54TEZ CP2000AC54TEZ Виробник : Adaptaflex cpb-cpl12-10-20.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 42V to 58V 38.4A 2000W
товару немає в наявності