CP2088-219
CP2088-219 CUI Devices
cp20_m-2306615.pdf
Виробник: CUI Devices
Thermoelectric Peltier Modules peltier, 8.8 x 8.8 x 2.19 mm, 2 A, wire leads
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP2088-219 CP2088-219 Виробник : Same Sky cp20-m.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 8.8 x 8.8 x 2.19 mm, 2 A, wire leads
на замовлення 73 шт:
Кількість Ціна
CP2088-219 CP2088-219 Виробник : CUI Devices cp20-m.pdf Description: PELTIER, 8.8 X 8.8 X 2.19 MM, 2
на замовлення 29 шт:
CP2088-219 CP2088-219 Виробник : CUI DEVICES cp20-m.pdf Thermoelectric Module 3.6A 16.7V