CP4M910000S001
CP4M910000S001 NextGen Components Group
CP4M910000S001.pdf
Виробник: NextGen Components Group
Description: CERAMIC RES 4.91MHZ SMD6030
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.5%
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 30 pF
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 4.91 MHz
на замовлення 2892 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 4.91MHZ SMD6030, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.5%, Height: 0.059" (1.50mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Capacitance: 30 pF, Impedance: 30 Ohms, Frequency: 4.91 MHz.
Інші пропозиції CP4M910000S001
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP4M910000S001 CP4M910000S001 Виробник : NextGen Components Group CP4M910000S001.pdf Description: CERAMIC RES 4.91MHZ SMD6030
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.5%
Height: 0.059" (1.50mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Capacitance: 30 pF
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 4.91 MHz