CP603315H
CP603315H Same Sky
cp60h-3509783.pdf
Виробник: Same Sky
Thermoelectric Peltier Modules 30x30x3.15mm peltier 15.7Vin 6A high per
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.15 MM, 6 A,, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Operating Temperature: 80°C, Height: 3.15mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 53.1W @ 27°C, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 15.7 V, Resistance: 1.9 Ohms, Number of Stages: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP603315H CP603315H Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cp60h.pdf Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.15 MM, 6 A,
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Operating Temperature: 80°C
Height: 3.15mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 53.1W @ 27°C
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 15.7 V
Resistance: 1.9 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 272 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
CP603315H CP603315H Виробник : CUI Devices cp60h-1777175.pdf Thermoelectric Peltier Modules 30x30x3.15mm peltier 15.7Vin 6A high per