CP75P6-50.000J33DTSK
CP75P6-50.000J33DTSK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: 7050, 6 pads, 50.00MHZ,LVPECL,3.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 19800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7050, 6 pads, 50.00MHZ,LVPECL,3., Packaging: Tape & Reel (TR), Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 50 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP75P6-50.000J33DTSK CP75P6-50.000J33DTSK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd Description: 7050, 6 pads, 50.00MHZ,LVPECL,3.
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±30ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency: 50 MHz