CP8530345
CP8530345 CUI Devices
cp85h.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,
Packaging: Box
Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV
Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W
Height: 3.45mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C
Qmax @ Th: 57.7W @ 27°C
Part Status: Active
Current - Max: 8.5 A
Voltage - Max: 11.8 V
Resistance: 1.15 Ohms
Number of Stages: 1
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,, Packaging: Box, Features: Lead Wires, Sealed - Silicone RTV, Size / Dimension: Square - 30.00mm L x 30.00mm W, Height: 3.45mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 27°C, Qmax @ Th: 57.7W @ 27°C, Part Status: Active, Current - Max: 8.5 A, Voltage - Max: 11.8 V, Resistance: 1.15 Ohms, Number of Stages: 1.
Інші пропозиції CP8530345
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CP8530345 CP8530345 Виробник : CUI Devices cp85h-1777661.pdf Thermoelectric Peltier Modules peltier, 30 x 30 x 3.45, 8.5 A, wire leads, arcTEC