CPF-A-0402B100RE
CPF-A-0402B100RE TE Connectivity Passive Product
product-2176236-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/16W 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF-A-0402B100RE CPF-A-0402B100RE Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2176236-2.datasheet.pdf Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/16W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 100 Ohms