CPF-A-0402B49R9E
CPF-A-0402B49R9E TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773200-1_B1.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD CPF A 0402 49R9 0.1% 25PPM 5K RL
на замовлення 8438 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/16W 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Resistance: 49.9 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF-A-0402B49R9E CPF-A-0402B49R9E Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2176236-1.datasheet.pdf Description: RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/16W 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Resistance: 49.9 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 49.9 Ohms