CPF-A-0402B56KE
CPF-A-0402B56KE TE Connectivity Passive Product
product-4-2176236-2.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 56K OHM 0.1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Active
Resistance: 56 kOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 56K OHM 0.1% 1/16W 0402, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Active, Resistance: 56 kOhms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CPF-A-0402B56KE CPF-A-0402B56KE Виробник : TE Connectivity Passive Product product-4-2176236-2.datasheet.pdf Description: RES SMD 56K OHM 0.1% 1/16W 0402
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 56 kOhms