CPF-A-0603B2K2E1
CPF-A-0603B2K2E1 TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773200-1&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0603
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.2 kOhms
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0603, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 2.2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 111 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
CPF-A-0603B2K2E1 CPF-A-0603B2K2E1 Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773200-1&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0603
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 2.2 kOhms