CPF-A-0603B300KE
CPF-A-0603B300KE TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773200-1_B1.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD CPF A 0603 300K 0.1% 25PPM 5K RL
на замовлення 11274 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 300K OHM 0.1% 1/16W 0603, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 300 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF-A-0603B300KE CPF-A-0603B300KE Виробник : TE Connectivity Passive Product product-6-2176237-8.datasheet.pdf Description: RES SMD 300K OHM 0.1% 1/16W 0603
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 300 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 300 kOhms