CPF-A-0603B300RE1
CPF-A-0603B300RE1 TE Connectivity Passive Product
product-1-2176216-8.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 300 OHM 0.1% 1/16W 0603
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Resistance: 300 Ohms
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 300 OHM 0.1% 1/16W 0603, Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Resistance: 300 Ohms.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
CPF-A-0603B300RE1 CPF-A-0603B300RE1 Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1-2176216-8.datasheet.pdf Description: RES SMD 300 OHM 0.1% 1/16W 0603
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 300 Ohms