CPF-A-0603B30RE
CPF-A-0603B30RE TE Connectivity Passive Product
product-2176237-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 30 OHM 0.1% 1/16W 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Resistance: 30 Ohms
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: RES SMD 30 OHM 0.1% 1/16W 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.063W, 1/16W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Resistance: 30 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF-A-0603B30RE CPF-A-0603B30RE Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2176237-7.datasheet.pdf Description: RES SMD 30 OHM 0.1% 1/16W 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.063W, 1/16W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Resistance: 30 Ohms