CPF-A-0805B1K2E
CPF-A-0805B1K2E TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773200&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES SMD 1.2K OHM 0.1% 1/10W 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 1.2 kOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES SMD 1.2K OHM 0.1% 1/10W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 1.2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF-A-0805B1K2E CPF-A-0805B1K2E Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773200&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 1.2K OHM 0.1% 1/10W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Resistance: 1.2 kOhms