CPF-A-0805B1K8E
CPF-A-0805B1K8E TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773200-1_B1.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thin Film Resistors - SMD CPF A 0805 1K8 0.1% 25PPM 5K RL
на замовлення 4985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/10W 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: ±0.1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 1.8 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF-A-0805B1K8E CPF-A-0805B1K8E Виробник : TE Connectivity Passive Product product-3-2176238-6.datasheet.pdf Description: RES SMD 1.8K OHM 0.1% 1/10W 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 1.8 kOhms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: ±0.1%
Composition: Thin Film
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 1.8 kOhms