CPF0201B909RE1
CPF0201B909RE1 NEOHM - TE CONNECTIVITY
3156370.pdf
Виробник: NEOHM - TE CONNECTIVITY
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CPF0201B909RE1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 909 ohm, ± 0.1%, 31.25 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 31.25mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
isCanonical: N
Widerstand: 909ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CPF Series
productTraceability: No
Nennspannung: 15V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CPF0201B909RE1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 909 ohm, ± 0.1%, 31.25 mW, 0201 [Metrisch 0603], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0201 [Metrisch 0603], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 31.25mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, isCanonical: N, Widerstand: 909ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CPF Series, productTraceability: No, Nennspannung: 15V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.011" (0.28mm)
Part Status: Active
Resistance: 909 Ohms
на замовлення 377 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
CPF0201B909RE1 CPF0201B909RE1 Виробник : NEOHM - TE CONNECTIVITY 3156370.pdf Description: NEOHM - TE CONNECTIVITY - CPF0201B909RE1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 909 ohm, ± 0.1%, 31.25 mW, 0201 [Metrisch 0603]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 31.25mW
isCanonical: Y
Widerstand: 909ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CPF Series
productTraceability: No
Nennspannung: 15V
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 390 шт:
Мінімальне замовлення: 21
CPF0201B909RE1 CPF0201B909RE1 Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773200_N2-2297210.pdf Thin Film Resistors - SMD CPF 0201 909R 0.1% 25ppm 1K RL
на замовлення 997 шт:
Мінімальне замовлення: 6
Power (Watts): 0.03W, 1/32W
Tolerance: ±0.1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Part Status: Active
Resistance: 909 Ohms