CPF0603B9R31E1
CPF0603B9R31E1 TE CONNECTIVITY - NEOHM
product-7-1879221-6.datasheet.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - NEOHM
Description: TE CONNECTIVITY - NEOHM - CPF0603B9R31E1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 9.31 ohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Qualifikation: -
Nennleistung: 62.5mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig
isCanonical: N
Widerstand: 9.31ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: CPF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - NEOHM - CPF0603B9R31E1 - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 9.31 ohm, ± 0.1%, 62.5 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 62.5mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, TCR niedrig, isCanonical: N, Widerstand: 9.31ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: CPF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Інші пропозиції CPF0603B9R31E1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPF0603B9R31E1 CPF0603B9R31E1 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773200&DocType=DS&DocLang=English Description: RES SMD 9.31 OHM 0.1% 1/16W 0603