CPI-137-12T
CPI-137-12T CUI Devices
cpi_137_12t-1777487.pdf
Виробник: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 13.9 mm, 7.5 mm deep, P, 12 VDC, 92 dB, Through Hole, Audio Indicator
на замовлення 5554 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 13.90MM TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.547" Dia (13.90mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 3.8kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 92dB @ 12V, 10cm, Current - Supply: 18mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 5 ~ 15V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Ratings: Washable, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPI-137-12T CPI-137-12T Виробник : CUI DEVICES cpi-137-12t.pdf 13 mm, 12 Vdc, 92 dB, Through Hole, Driving Circuit, Piezo Audio Indicator Buzzer
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
CPI-137-12T CPI-137-12T Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpi-137-12t.pdf Description: BUZZER PIEZO 12V 13.90MM TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.547" Dia (13.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 3.8kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 92dB @ 12V, 10cm
Current - Supply: 18mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 5 ~ 15V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 800 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності