CPI-137-24T
CPI-137-24T Same Sky (Formerly CUI Devices)
cpi-137-24t.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: BUZZER PIEZO 24V 13.90MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.547" Dia (13.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 3.8kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 92dB @ 24V, 10cm
Current - Supply: 18mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 16 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Ratings: Washable
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 24 V
на замовлення 1209 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAME SKY - CPI-137-24T - Schallwandler, Dauerton, 92 dB, 4.3 kHz, Durchsteckmontage, Intern, tariffCode: 85318070, Resonanzfrequenz: 4.3kHz, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Treiberschaltung: Intern, isCanonical: Y, Töne: Dauerton, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Leitergröße: -, euEccn: NLR, Betriebsspannungsbereich: 16VDC bis 28VDC, Wandlermontage: Durchsteckmontage, Kapazität: -, Produktpalette: -, productTraceability: No, Schalldruckpegel (SPL): 92dB, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Gehäusematerial: PBT (Polybutylenterephthalat), SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPI-137-24T CPI-137-24T Виробник : Same Sky cpi_137_24t.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount buzzer, 13.9 mm, 7.5 mm deep, P, 24 VDC, 92 dB, Through Hole, Audio Indicator
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CPI-137-24T CPI-137-24T Виробник : SAME SKY SSKY-S-A0024284125-1.pdf?hkey=8FF9937AB4D386CC6D0AAF3EE0D3F825 Description: SAME SKY - CPI-137-24T - Schallwandler, Dauerton, 92 dB, 4.3 kHz, Durchsteckmontage, Intern
tariffCode: 85318070
Resonanzfrequenz: 4.3kHz
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Treiberschaltung: Intern
isCanonical: Y
Töne: Dauerton
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Leitergröße: -
euEccn: NLR
Betriebsspannungsbereich: 16VDC bis 28VDC
Wandlermontage: Durchsteckmontage
Kapazität: -
Produktpalette: -
productTraceability: No
Schalldruckpegel (SPL): 92dB
Betriebstemperatur, max.: 85°C