CPI0603G2R2R-10
CPI0603G2R2R-10 Laird-Signal Integrity Products
CPI0603%20series%20spec%20-%20A.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: MULTILAYER FERRITE CHIP POWER IN
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 50MHz
Ratings: AEC-Q200
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MULTILAYER FERRITE CHIP POWER IN, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 50MHz, Ratings: AEC-Q200, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 750 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPI0603G2R2R-10 CPI0603G2R2R-10 Виробник : Laird Technologies CPI0603_series_spec___A-3624671.pdf Power Inductors - SMD 0603 2.2uH 20% 0.38ohm 750mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
CPI0603G2R2R-10 CPI0603G2R2R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products CPI0603%20series%20spec%20-%20A.pdf Description: MULTILAYER FERRITE CHIP POWER IN
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 0603
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 750 mA
Мінімальне замовлення: 20
CPI0603G2R2R-10 CPI0603G2R2R-10 Виробник : Laird Performance Materials CPI0603_series_spec___A-3011885.pdf Power Inductors - SMD 0603 2.2uH 20% 0.38ohm 750mA