CPI201610UF-2R2M-1A2
CPI201610UF-2R2M-1A2 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
CPI-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 2.2UH 0.14OHM 1200MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IND 2.2UH 0.14OHM 1200MA, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPI201610UF-2R2M-1A2 CPI201610UF-2R2M-1A2 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. CPI-SERIES.pdf Description: IND 2.2UH 0.14OHM 1200MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0806
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A