Продукція > VISHAY DALE > CPR052R200KE66
CPR052R200KE66
CPR052R200KE66 Vishay Dale
cprhv.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.2 OHM 5W 10% RADIAL
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2.2ohms 10%.
Інші пропозиції CPR052R200KE66
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPR052R200KE66 CPR052R200KE66 Виробник : Vishay / Dale cprhv-1042879.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watts 2.2ohms 10%