CPS-4318-105L085
CPS-4318-105L085 Same Sky (Formerly CUI Devices)
cps-4318-105l085.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: BUZZER PIEZO 12V 43.00MM
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm)
Mounting Type: Custom
Frequency: 2.9kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Sound Pressure Level (SPL): 100dB @ 12V, 30cm
Current - Supply: 25mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone, Pulse, Fast; Pulse, Slow
Voltage Range: 6 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: Wire Leads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven
Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 12V 43.00MM, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.693" Dia (43.00mm), Mounting Type: Custom, Frequency: 2.9kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Sound Pressure Level (SPL): 100dB @ 12V, 30cm, Current - Supply: 25mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Pulse, Fast; Pulse, Slow, Voltage Range: 6 ~ 28V, Technology: Piezo, Termination: Wire Leads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Indicator, Internally Driven, Height - Seated (Max): 0.728" (18.50mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPS-4318-105L085 CPS-4318-105L085 Виробник : CUI Devices cps_4318_105l085-2306836.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators siren, 43 mm round, 18 mm deep, 12VDC, 105dB, single & fast tone, 85mm wire lead