CPS20.241
CPS20.241 PULS, LP
128
Виробник: PULS, LP
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Packaging: Box
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 2.56" W x 4.88" H (127.0mm x 65.0mm x 124.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Hazardous Locations, ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: ABS, ATEX, CSA, DNV GL, EAC, IEC, IECEx, UL
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: Class I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201
AC Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC
на замовлення 84 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W, Packaging: Box, Power (Watts): 480W, Features: Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 2.56" W x 4.88" H (127.0mm x 65.0mm x 124.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Hazardous Locations, ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: ABS, ATEX, CSA, DNV GL, EAC, IEC, IECEx, UL, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: Class I Div 2; 508; 60950-1; 61010-2-201, AC Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC.