Продукція > CUI DEVICES > CPT-2510-28-85T
CPT-2510-28-85T
CPT-2510-28-85T CUI Devices
cpt_2510_28_85t-2887733.pdf
Виробник: CUI Devices
Piezo Buzzers & Audio Indicators 25.2 mm, 24 Vdc, 85 dB, Through Hole, Piezo Audio Transducer Buzzer
на замовлення 613 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 24V 25.2MM TH, Packaging: Box, Size / Dimension: 0.992" Dia (25.20mm), Mounting Type: Through Hole, Frequency: 3kHz, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 24V, 30cm, Current - Supply: 27mA, Input Type: DC, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 3 ~ 28V, Technology: Piezo, Termination: PC Pins, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 24 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPT-2510-28-85T CPT-2510-28-85T Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpt-2510-28-85t.pdf Description: BUZZER PIEZO 24V 25.2MM TH
Packaging: Box
Size / Dimension: 0.992" Dia (25.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Frequency: 3kHz
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 85dB @ 24V, 30cm
Current - Supply: 27mA
Input Type: DC
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 3 ~ 28V
Technology: Piezo
Termination: PC Pins
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 24 V