CPT-3526-L100
CPT-3526-L100 CUI DEVICES
cpt-2746-l100.pdf
Виробник: CUI DEVICES
35 mm Piezo Buzzer Element with Lead Wires
на замовлення 1020 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 177
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BUZZER ELEMENT STD 2.6KHZ 35MM, Packaging: Bag, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Type: Standard, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Capacitance @ Frequency: 30000pF @ 120Hz, Voltage - Input (Max): 30V p-p, Termination: Wire Leads, Part Status: Active, Impedance: 300 Ohms, Frequency: 2.6 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPT-3526-L100 CPT-3526-L100 Виробник : CUI Devices cpt-2746-l100.pdf Description: BUZZER ELEMENT STD 2.6KHZ 35MM
Packaging: Bag
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Type: Standard
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Capacitance @ Frequency: 30000pF @ 120Hz
Voltage - Input (Max): 30V p-p
Termination: Wire Leads
Part Status: Active
Impedance: 300 Ohms
Frequency: 2.6 kHz
на замовлення 105 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
CPT-3526-L100 CPT-3526-L100 Виробник : CUI Devices cpt_2746_l100-1778351.pdf Piezo Buzzers & Audio Indicators buzzer, 35 mm round, 0.53 mm deep, P, 2.6 kHz, 30 V, 100mm wire leads, no driving circuit
на замовлення 358 шт:
Мінімальне замовлення: 4
CPT-3526-L100 CPT-3526-L100 Виробник : CUI DEVICES cpt-2746-l100.pdf 35 mm Piezo Buzzer Element with Lead Wires
на замовлення 1 шт:
CPT-3526-L100 cpt-2746-l100.pdf Description: CPT-3526-L100 - AUDIO TRANSDUCER
tariffCode: 85318040
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 816 шт:
Мінімальне замовлення: 80
CPT-3526-L100 Виробник : CUI cpt-2746-l100.pdf BUZZER ELEMENT STD 2.6KHZ 35MM Група товару: Аудіоперетворювачі Од. вим: шт
товару немає в наявності
CPT-3526-L100 Виробник : CUI Inc cpt-3526-l100.pdf П'єзозумер, F = 2,6 кГц, Розм = 35 мм, Uживл, В = 30, Тексп, °C = -20...+60, Імп. = 300 Ом,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 35 mm Од. вим: шт