CPT-7502-65-SMT-TR
CPT-7502-65-SMT-TR Same Sky (Formerly CUI Devices)
cpt-7502-65-smt-tr.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: BUZZER PIEZO 3V 7.5X7.5 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL): 65dB @ 3V, 10cm
Current - Supply: 1mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated: 3 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: BUZZER PIEZO 3V 7.5X7.5 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sound Pressure Level (SPL): 65dB @ 3V, 10cm, Current - Supply: 1mA, Input Type: Peak-Peak Signal, Operating Mode: Single Tone, Voltage Range: 1 ~ 25V, Technology: Piezo, Termination: Solder Pads, Port Location: Top, Driver Circuitry: Transducer, Externally Driven, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Voltage - Rated: 3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPT-7502-65-SMT-TR CPT-7502-65-SMT-TR Виробник : Same Sky (Formerly CUI Devices) cpt-7502-65-smt-tr.pdf Description: BUZZER PIEZO 3V 7.5X7.5 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6kHz
Current - Supply: 1mA
Input Type: Peak-Peak Signal
Operating Mode: Single Tone
Voltage Range: 1 ~ 25V
Technology: Piezo
Termination: Solder Pads
Port Location: Top
Voltage - Rated: 3 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
CPT-7502-65-SMT-TR CPT-7502-65-SMT-TR Виробник : Same Sky cpt_7502_65_smt_tr.pdf Buzzers & Audio Indicators - Board Mount buzzer,7.5mm square, 2 mm deep, P, 6.0 kHz, 3 V, SMT, no driving circuit