Продукція > VISHAY DALE > CPW03R4020FB313
CPW03R4020FB313
CPW03R4020FB313 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 0.402 OHM 3W 1% AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 402 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.402 OHM 3W 1% AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 402 mOhms.