Продукція > VISHAY DALE > CPW051K200JB143
CPW051K200JB143
CPW051K200JB143 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1.2K OHM 5W 5% AXIAL
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 1.2Kohm 5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPW051K200JB143 CPW051K200JB143 Виробник : Vishay / Dale cpwcpwn-226498.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 5watt 1.2Kohm 5%