Продукція > VISHAY DALE > CPW053K300JE143
CPW053K300JE143
CPW053K300JE143 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.3 kOhms
Написати відгук
Description: RES 3.3K OHM 5W 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 0.875" L x 0.375" W (22.22mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.3 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPW053K300JE143 Виробник : Vishay / Dale cpwcpwn.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 3.3K OHM 5% 5W