Продукція > VISHAY DALE > CPW072R500JB14
CPW072R500JB14
CPW072R500JB14 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.5 OHM 7W 5% AXIAL
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Wirewound Resistors - Through Hole 7watt 2.5ohm 5%.
Інші пропозиції CPW072R500JB14
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPW072R500JB14 CPW072R500JB14 Виробник : Vishay / Dale cpwcpwn-226498.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 7watt 2.5ohm 5%