Продукція > VISHAY / DALE > CPW0739R00JB143
CPW0739R00JB143
CPW0739R00JB143 Vishay / Dale
cpwcpwn-1762475.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 7watts 39ohms 5% Circuit brd Std-off
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPW0739R00JB143 CPW0739R00JB143 Виробник : Vishay Dale cpwcpwn.pdf Description: RES 39 OHM 7W 5% AXIAL