Продукція > VISHAY DALE > CPW10120R0FE14
CPW10120R0FE14
CPW10120R0FE14 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 120 OHM 10W 1% AXIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 120 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 120 OHM 10W 1% AXIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 120 Ohms.