Продукція > VISHAY DALE > CPW1015K00HE143
CPW1015K00HE143
CPW1015K00HE143 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 15K OHM 10W 3% AXIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±3%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 15 kOhms
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 15K OHM 10W 3% AXIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±3%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 15 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPW1015K00HE143 CPW1015K00HE143 Виробник : Vishay / Dale cpwcpwn.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 15Kohms 3%