Продукція > VISHAY DALE > CPW102K700JB14
CPW102K700JB14
CPW102K700JB14 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 2.7 kOhms
Написати відгук
Description: RES 2.7K OHM 10W 5% AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 2.7 kOhms.