Продукція > VISHAY DALE > CPW1047R00GB143
CPW1047R00GB143
CPW1047R00GB143 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 47 OHM 10W 2% AXIAL
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±2%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 47 Ohms
Написати відгук
Description: RES 47 OHM 10W 2% AXIAL, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±2%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 47 Ohms.