Продукція > VISHAY DALE > CPW1510K00JB14
CPW1510K00JB14
CPW1510K00JB14 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10K OHM 15W 5% AXIAL
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 15W 5% AXIAL, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 10 kOhms.