Продукція > VISHAY DALE > CPW1530K00JB143
CPW1530K00JB143
CPW1530K00JB143 Vishay Dale
cpwcpwn.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 30K OHM 15W 5% AXIAL
Power (Watts): 15W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±30ppm/°C
Size / Dimension: 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 30 kOhms
Написати відгук
Description: RES 30K OHM 15W 5% AXIAL, Power (Watts): 15W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±30ppm/°C, Size / Dimension: 1.875" L x 0.500" W (47.62mm x 12.70mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 30 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPW1530K00JB143 CPW1530K00JB143 Виробник : Vishay / Dale cpwcpwn-226498.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 30Kohms 5% 15watts