Продукція > VISHAY / DALE > CPWN2026R00JB14
CPWN2026R00JB14
CPWN2026R00JB14 Vishay / Dale
cpwcpwn-226498.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 20watts 26ohms 5%
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CPWN2026R00JB14 CPWN2026R00JB14 Виробник : Vishay Dale cpwcpwn.pdf Description: RES 26 OHM 20W 5% AXIAL