Продукція > ROYALOHM > CQ02WGF1331TCE
CQ02WGF1331TCE
CQ02WGF1331TCE Royalohm
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC CQ02 (0402) 1/16W 1% T/R-10000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 1.33kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 1.33kΩ, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: CQ, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200.
Інші пропозиції CQ02WGF1331TCE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CQ02WGF1331TCE Виробник : ROYALOHM Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 1.33kΩ; 62.5mW; ±1%; CQ; 50V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 1.33kΩ
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: CQ
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C