Продукція > ROYALOHM > CQ1007J0820T4E
CQ1007J0820T4E
CQ1007J0820T4E ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82Ω; 0.75W; ±5%; CQ; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 5025
Resistance: 82Ω
Power: 0.75W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Mounting: SMD
Max. overload voltage: 500V
Manufacturer series: CQ
на замовлення 3300 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2010; 82Ω; 0.75W; ±5%; CQ; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 2010, Case - mm: 5025, Resistance: 82Ω, Power: 0.75W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Mounting: SMD, Max. overload voltage: 500V, Manufacturer series: CQ.