Продукція > CINCON > CQB100W-110S12-CMFC
CQB100W-110S12-CMFC
CQB100W-110S12-CMFC Cincon
Datasheet-CQB100W-110S-CMFC-D-series.pdf
Виробник: Cincon
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 100W 43-160Vin 12V 8.4A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 101W, Power (Watts): 101W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 8.4A, Voltage - Input (Min): 43V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 50155; 60950-1; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CQB100W-110S12-CMFC CQB100W-110S12-CMFC Виробник : Cincon Electronics Co. LTD Datasheet-CQB100W-110S-CMFC-D-series.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 101W
Power (Watts): 101W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.60" L x 2.40" W x 1.26" H (116.8mm x 61.0mm x 32.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 8.4A
Voltage - Input (Min): 43V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV